Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo:

wykonywanie wykopów pod domy jednorodzinne i wielorodzinne Puławy;

korytowanie terenu pod rożnego rodzaju obiekty – drogi, parkingi i inne Radom;

kopanie oraz zasypywanie ław fundamentowych Puławy;

– dokonywanie rozbiórek obiektów budowlanych przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu (m.in. koparek wyposażonych w młoty hydrauliczne);

– dokonywanie rozbiórek obiektów budowalnych, które z różnych przyczyn nie mogą zostać zdemontowane przy użyciu ciężkiego sprzętu;

wyburzenia obiektów budowlanych Lipsko;

 

Kruszywo typu kliniec 0-31,5, 0-63 idealnie sprawdzi się w utwardzeniu placu pod kostkę brukową jak i również w utwardzeniu placów podjazdów charakteryzuję sie dobra zageszczalnością a przy czym jest przępuszczalnę przez wodę.

Kruszywa typu czyste 8-16,16-32,32-64 idealnie sprawdzi się do wysypania
górnej warstwy parkingów podjazdów rownięż ma szerokie zastosowanie w ogrodzie oraz do wykonania drenaży

NEFRYT – ROBOTY ZIEMNE

Roboty ziemne

Do dyspozycji klientów posiadamy solidny i profesjonalny ciężki sprzęt budowlany, konieczny do wykonywania prac, m.in. ładowarki, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe oraz kołowe.

System koparkowy 2D!

Jako jedni z nielicznych – posiadamy w swojej ofercie system koparkowy 2D! Innowacyjne rozwiązanie!  Jest to technologia wskaźnikowa pomagająca operatorom szybciej osiągnąć wymagany profil terenu. Po wybraniu docelowej głębokości i nachylenia można obserwować, jak system z funkcją 2D wykorzystuje pokładowe procesory i czujniki w celu dostarczania w czasie rzeczywistym precyzyjnych wskazówek dotyczących odległości do nachylenia.

Nasze usługi obejmują także transport samochodami ciężarowymi, przewóz wszelkiego rodzaju ładunków na terenie całego kraju.

BUDOWNICTWO WODNE I MELIORACJA

Wykonujemy prace w zakresie budowania obiektów inżynierii wodnej, nasypów, obwałowań czy tworzenia systemów melioracji czy nawadniania.

Oferujemy usługi obejmujące odwodnienia terenu, jak również zabezpieczanie, umacnianie i modernizację brzegów zbiorników wodnych i rzek z wykorzystaniem m.in. materacy faszynowych z narzutem kamiennym, gabionów, czyli koszy i materacy siatkowo-kamiennych oraz materacy taflowych z narzutem w płotkach.

Piach budowlany, Piach kwarcowy, ziemia ogrodowa, kruszywo

W naszej ofercie także z możliwością dostawy na budowę materiał do utwardzania typu kruszywo czy piach w ilości od 1 do 27 ton:
– Piach podsypkowy pod kostkę
– Piach do zasypywania i zagęszczenia w fundamenty.
– Piach siany i płukany frakcji 0-2 mm ( Wiślany) idealny do wylewek z miksokreta.
– Piach do tynków
– Piach siany ostry do murowania
– Piach kwarcowy
– Ziemia na podwyższenie terenu
– Ziemia ogrodową przesiewaną
– Wszelkiego rodzaju kruszywo drogowe i budowlane.

BUDOWNICTWO DROGOWE

Nasze prace obejmują w tym zakresie wykonywanie: podjazdów, chodników, placów, parkingów oraz kompleksowe tworzenie nawierzchni z kostki brukowej i granitowej.
W naszej ofercie znajduje się także sprzedaż galanterii betonowej oraz kostki brukowej czy granitowej.

We wszystkich wskazanych dziedzinach oferujemy fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Posiadając niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie jesteśmy gwarancją Państwa satysfakcji.

Kostka brukowa – od projektu po wykonanie! 

Posiadamy szeroką gamę rozwiązań z kostki brukowej, płyt oraz innych elementów, które sprawią, że podjazd oraz inne tereny użytkowe przy Twoim domu staną się piękne!
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko sprzedaż kostki brukowej oraz płyt chodnikowych! Wykonamy projekt, doradzimy, dostarczymy materiał na miejsce a nasza profesjonalna ekipa ułoży kostkę wg., wybranego projektu. Współpracujemy z takimi firmami jak: Jadar, Galabeton, Semmelrock i nasze usługi świadczymy w miastach takicj jak: Kozienice, Radom, Zwoleń, Grójec, Puławy, Lublin, Białobrzegi! Zapraszamy!

Telefon

Adres

Kozienice 1F, 26-900

 

wyjazd z Kozienic w kierunku Puław

 

NIP: 8111736470

NEFRYT - ROBOTY ZIEMNE

SZYBKI KONTAKT

Administratorem danych osobowych jest Firma NEFRYT Marcin Jamka z siedzibą w Kozienicach, ul. Przemysłowa 4. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.